ხარაგაულში „ქართულმა ოცნებამ“ თავმჯდომარე აირჩია
28 იანვარს, ხარაგაულში,  „ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველოს“ სადამფუძნებლო კონფერენციაზე დელეგატებმა ხმათა უმრავლესობით რაიონული ორგანიზაციის თავმჯდომარედ მანანა ბარბაქაძე აირჩიეს.
სადამფუძნებლო კონფერენციას, დელეგატების გარდა,  მარგვეთის ეპარქიის წარმომადგენელი სასულეირო პირებიც  ესწრებოდნენ. თუმცა მათ პარტიის რაიონული ორგანიზაციის თავჯდომარის არჩევის პროცესში მონაწილეობა არ მიუღიათ.
„ქართული ოცნების“ ხარაგაულის ორგანიზაციის ახლადარჩეული თავმჯდომარე, მანანა ბარბაქაძე მუნიციპალიტეტში გუნდურ მუშაობას გეგმავს და აცხადებს, რომ ყველა გადაწყვეტილების მიღებაში თანაგუნდელების აზრს გაითვალისწინებს.

Georgian Dream Elected Chairman in Kharagauli
On January 28, at the foundation conference of the Georgian Dream-Democratic Georgia, delegates elected Manana Barbakadze to the position of the chairwoman of the district organization.
Besides delegates, clergymen of the Margveti Eparchy also attended the conference. However, they did not participate in the election of the chairperson.
New chairwoman of the Georgian Dream’s Kharagauli district organization Manana Barbakadze intends to work together with her team-members and will always consider their opinions when making decisions.