საინფორმაციო შეხვედრა მედიასთან
28 თებერვალს, თელავის იუსტიციის სახლში სსიპ აღსრულების ეროვნულმა ბიურომ სააღსრულებო თემაზე მედია–სემინარი გამართა. შეხვედრა ევროკავშირის პროექტის– „დაძმობილების პროექტი სააღსრულებო სისტემის გაუმჯობესებისთვის“ ფარგლებში გაიმართა.
სემინარის მიზანი იყო ქართული მედიისთვის სააღსრულებო სისტემის, აღსრულების ეროვნული ბიუროს მიერ საზოგადოებისთვის შეთავაზებული სერვისებისა და ყველა იმ სიახლის გაცნობა, რომელიც ბიუროში უკანასკნელი პერიოდის განმავლობაში განხორციელდა.
სემინარზე წარმოდგენილი იქნა პრეზენტაციები აღსრულების ეროვნული ბიუროს საქმიანობის, თანამშრომელთა ქცევის კოდექსის, ელექტრონული აუქციონის შესახებ.
სემინარზე დამსწრე ჟურნალისტებს საშუალება ჰქონდათ მათთვის საინტერესო თემებზე დაესვათ შეკითხვები და მიეღოთ ამომწურავი ინფორმაცია აღსრულების ეროვნული ბიუროს, სააღსრულებო პროცესისა და ბიუროს მიერ მოსახლეობისთვის შეთავაზებული ახალი სერვისების შესახებ.

Informational Meeting with Media
On February 28th, legal entity of public law National Bureau of Enforcement held a media-seminar in Telavi House of Justice. The meeting took place within the frameworks of the EU project Fraternization Project for Improvement of Enforcement System.
The goal of the seminar was to inform media about enforcement system, services offerred by the National Bureau of Enforcement and innovations introduced in the Bureau in the recent period.
The presentations regarding the work of National Bureau of Enforcement, Ethic Code of its employees and regarding electronic auction was presented at the seminar.
The journalists had opportunity to ask questions and receive full information regarding the National Bureau of Enforcement, process of enforcement and its new services offered to the public.