დავით ბაქრაძე ქუთაისელ ამომრჩეველს შეხვდა
„ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის“ საპრეზიდენტო კანდიდატი დავით ბაქრაძე ქუთაისელ ამომრჩეველს ქუთაისის სპორტის სასახლეში შეხვდა.
„ჩვენს ქვეყანას წინ წაყვანა და ხალხის უკეთ ცხოვრება სჭირდება. ამისათვის კი მე  ყველაფერს გავაკეთებ. არ დავიშურებ შრომას, რათა ხალხმა კარგად იგრძნოს თავი საკუთარ სამშობლოში. რათა ხვალ საქართველო იყოს წინწასული, ევროპული ქვეყანა“, - აღნიშნა დავით ბაქრაძემ.
მან კმაყოფილება გამოხატა მხარდამჭერთა სიმრავლის გამო და ქუთაისის სპორტის სასახლეში შეკრებილ ხალხს მადლობა გადაუხადა.
„ეს შეხვედრა მთლიანად გაჟღენთილი იყო იმ ენერგიით, რომელიც ქვეყნის მშენებლობის ენერგიაა. ამ ადამიანებს სურთ, რომ ქვეყნის ხვალინდელი დღე იყოს უკეთესი, იყოს მეტი სამუშაო ადგილი და ოჯახები იყვნენ უფრო დაცული“, - განაცხადა "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის" საპრეზიდენტო კანდიდატმა.
შეხვერის დასასრულს ქუთაისელმა ამომრჩევლებმა დავით ბაქრაძესთან ერთად  საქართველოს სახელმწიფო ჰიმნი შეასრულეს, მოგვიანებით კი, რამდენიმე მათგანმა მასთან უშუალოდ გასაუბრებაც შეძლო.

Davit Bakradze Met Voters in Kutaisi
Presidential candidate of the United National Movement Davit Bakradze met voters from Kutaisi in the Sport Hall.
“Our country needs progress and people need better life. I will do my best to achieve these goals. I will work hard to assist people to live well in their homeland, to make Georgia a progressive and European country,” Davit Bakradze said.
He was pleased with the high number of supporters at the meeting and thanked to the people for coming to the sport hall.
“This meeting was full of energy necessary for the development of the country. Those people need to make our tomorrow better, to create more working places and better protect their families,” the presidential candidate of the UNM said.
At the end of the meeting, voters from Kutaisi sang State Anthem of Georgia together with Davit Bakradze. Some of them managed to individually talk with the candidate.